Меню сайту

Реклама факультету

Наші проекти





Категорії розділу
Факультет [6]
Новини факультету
Академія [2]
Новини академії
Україна [1]
Новини України
Світ [0]
Новини світу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Інформація


Народився 21 липня 1970 року в Харкові в мистецькій сім’ї. Батько – Вадим Аркадійович – один з перших телевізійних операторів Харківської студії телебачення, Заслужений працівник культури України. Мати – Світлана Львівна – звукорежисер Харківської студії телебачення. До дитячого садочку не ходив, тому майже щоденно відправлявся разом з батьками на ХСТ, де був «сином студії».

В 1977 році після закінчення першого класу школи №4, відбувся дебют на телебаченні – закадрове озвучення дитячих згадок головного героя телеспектаклю про революційні події 1917 року.

В 1987 році після закінчення школи №4 м. Харкова вступив на механіко-математичний факультет Харківського державного університету ім. Максима Горького (нині – Харківський національний університет ім. Каразіна), який закінчив у 1992 році, здобувши  кваліфікацію «Математик, викладач математики».

У квітні 1992 року розпочав працювати на першій в СРСР недержавній телерадіокомпанії «Тоніс-Центр», де за п’ять років пройшов шлях від кореспондента аналітичної програми «Це ми» до головного редактора редакції молодіжних програм «Студія «Середа»». Редакція готувала до ефіру такі програми, як «Золоте колесо» та «Піт-стоп», «Життя собаче» та «В ефірі мода», «Театр життя» та «Азбука для споживача», багато інших. Втім, основним напрямком редакції молодіжних програм РТМК «Тоніс-Центр» було створення телевізійних фільмів, багато з яких запам’ятались харків’янам: «Метр квадратний на душу населення» - про історію житла у Харкові, «Мандрівка дилетантів» - про життя молоді на селі та погляд міського жителя на сільське життя, «Бажаючим схуднути присвячується» - про захоплення молоді дієтами та шкоду, яку вони можуть заподіяти, «Єврей у Харкові – більше, ніж єврей» - про вклад євреїв в становлення та розвиток культури, мистецтва, промисловості, медицини та торгівлі у Харкові, «Гола правда» - про естетику тіла людини та прихильників натуристського руху в Україні, «Народжена у Харкові» - фільм-портрет Народної артистки України, оперної прими Євгенії Мирошниченко, багато інших.

В програмах Студії «Середа» харків’яни вперше мали можливість ближче познайомитись із багатьма талановитими харків’янами, серед яких були актор В’ячеслав Гіндін, модельєр Юрій Севастьянов, співачка (нині Народна артистка України) Марія Бурмака.

В редакції молодіжних програм розпочинали свій творчий шлях талановиті та відомі сьогодні журналісти, оператори, режисери, диктори та ведучі телевізійних програм: Юлія Безрукавая (Київ), Олена Костенко, Світлана Талалаєва (Австрія), Лариса Холманська, Олег Петров, Олег Рудько, Володимир Кирилін, Вадим Бєліков, Галина Свідзинська (Норвегія), Олена Райгородецька (Ізраїль).

У 1997 році на запрошення Уряду США проходив стажування за програмами USIA та відділу академічних та професійних програм Інформаційної служби США у Вашингтоні, Нью-Йорку, Сент-Луїсі, Пітсбурзі, Мінеаполісі.

З 1998 року працював на посаді керівника служби інформаційно-аналітичних програм Кінокомпанії «МаГіКа-філм» Спілки кінематографістів України. Був автором та ведучим щотижневої програми «Азбука для споживача» та редактором програми про домашніх улюбленців «Для маленької компанії» на телеканалах «Simon», «Оріон» та Харківській державній обласній телерадіокомпанії. У цей же час в якості журналіста працював над створенням циклу документальних фільмів, замовлених кінокомпанії «МаГіКа-філм» різноманітними бюро ООН в Україні, з тематики прав дітей та біженців, проблем ксенофобії та пропаганди здорового способу життя.

З цієї ж тематики в якості тренера провів понад 50 тренінгів та семінарів для журналістів у Києві, Львові, Харкові, Луганську, АР Крим, Хмельницькому, а у 2004 році в Анкарі (Туреччина) – міжнародний семінар для представників ЗМІ з Росії, Білорусії, Вірменії, Азербайджану та інших країн СНД.

Автор та співавтор трьох посібників для журналістів, підготовлених та надрукованих на замовлення Дитячого Фонду ООН (UNIСEF) та Верховного Комісара ООН з питань біженців та мігрантів: «Права дитини у ЗМІ», «Роль ЗМІ у становленні толерантності та боротьбі з ксенофобією», «Сучасні підходи до пропаганди здорового способу життя у ЗМІ».

З січня 2005 року працює на посаді головного спеціаліста, заступника начальника прес-служби Харківської обласної державної адміністрації.
З грудня 2002 року викладає фахову дисципліну «Тележурналістика» на кафедрі телерепортерської майстерності факультету кіно та телебачення Харківської державної академії культури. Співавтор всіх програм з курсу «Тележурналістика», який читається кафедрою. За час роботи на кафедрі випустив 3 курси студентів, які працюють на всіх телеканалах Харкова, а також на телеканалах «Київ», «Інтер», «М1».
Одружений, виховує двох синів.
Пошук

Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту

Зв'язок з адміном